Výsledky 2015

Pořadí Registrační číslo Příjmení Jméno Ročník Oddíl / Město Čas
1 229 Paulík Roman 1988 Lokomotiva Břeclav 32:44
2 60 Soták Martin 1994 Triatlon Team Trnava 39:04
3 8 Daneš Martin 1985 HC LVI Břeclav 39:53
4 4 Bernát Michal 1989 TJ Sokol Lanžhot 41:05
5 258 Bartošek Jan 1979 SKR Sport team 41:11
6 232 Mráz Miroslav 1988 Hrušky 41:31
7 1 Baják Marek 1972 T.J. Sokol Velké Bílovice 41:40
8/1 249 Junková Kristýna 1979 Plzeň 41:47
9 3 Bernát Zdeněk 1988 41:48
10 254 Čech Jan 1981 Hodonín 42:10
11 33 Lukeš Radim 1976 Podivín 43:15
12 230 Staňek Marek 1975 Břeclav 43:16
13 25 Kostka Petr 1979 43:40
14 256 Ling Milan 1968 Břeclav 44:44
15 257 Kouřil Tomáš 1976 Brno 44:57
16 22 Julínek Roman 1996 Ladná 45:43
17 57 Sellner Petr 1970 běžím Březí 45:46
18/2 64 Šmídová Kateřina 1984 Ultim. Fitness Olomouc 46:48
19 241 Ryška Jiří 1962 Břeclav 46:52
20/3 35 Maršálková Pavlína 1987 46:55
21/4 54 Pilná Jitka 1984 Břeclav 47:20
22 29 Kozánek Petr 1989 Kyjov 47:24
23/5 227 Sommerová Soňa 1976 Unkovice 47:43
24/6 251 Vladiková Tereza 1986 Lednice 48:08
25 240 Vlašic Karel 1967 Hlohovec 48:29
26 6 Čaňo Martin 1986 Blučina 49:17
27/7 56 Rychlíková Jana 1979 49:30
28/8 43 Mokrášová Eliška 1980 Brno 49:37
29 26 Kotyk Dušan 1976 Kostelec 49:40
30 16 Havlena Jaroslav 1970 Ultimate Fitness 49:44
31 245 Mihalík Martin 1981 Břeclav 49:45
32 242 Chlumecký Zbyněk 1964 Lokomotiva Břeclav 50:05
33 255 Zugar Tadeáš 1991 BORS 50:36
34 39 Mihalík Jan 1979 Břeclav 50:39
35 234 Mokruša Petr 1991 Mutěnice 51:03
36/9 248 Milfajtová Martina 1976 Neratovice 51:25
37/10 233 Krejčiríková Lenka 1979 Kyjov 51:36
38/11 27 Kouřilová Kopečná Kateřina 1974 Bystrc 52:09
39/12 36 Maršálková Leona 1990 52:38
40/13 65 Špoutilová Pavlína 1989 SKP Hvězda Pardubice 52:56
41/14 244 Cupalová Lenka 1965 Břeclav 53:09
42/15 250 Slezarová Veronika 1991 Břeclav 53:40
43 28 Kovařík František 1946 Břeclav 53:45
44 18 Horák Radek 1989 Dolní Dunajovice 53:52
45/16 41 Miklišová Kateřina 1975 Brno 54:30
46/17 236 Zemanová Milan 1994 Kond.trén. Mikulov 55:28
47 246 Krásný jan 1988 Břeclav 55:38
48 247 Vlašic Jiří 1981 Hrušky 55:39
49 7 Čech Zbyněk 1973 Prušánky 56:27
50/18 235 Zemanová Veronika 1981 Kond.trén. Mikulov 57:12
51 67 Trojan Pavel 1967 Valtice 57:40
52 243 Lacina Marek 1978 Velké Pavlovice 57:57
53 38 Mihalík Jan 1955 Mikulov 58:46
54/19 237 Madaraszová Blanka 1972 Kond.trén. Mikulov 59:57
55 252 Masařík Lukáš 1993 Podivín 60:33
56 253 Krásný Lukáš 1986 Břeclav 60:33
57/20 55 Rolníková Štěpánka 1974 Moravský Žižkov 63:46
58/21 238 Fadrná Jana 1980 Břeclav 65:39
59/22 239 Bartoňková Petra 1981 Břeclav 65:39
60 32 Kúřil Jan 1991 Mutěnice 65:40
61/23 42 Modlitbová Radka 1979 Lednice 68:56
Registrační číslo Příjmení Jméno Ročník Oddíl / Město Pořadí
129 Pešl Matěj 2010 TJ Lokomotiva Břeclav 1
117 Kepert Robin 2010 Břeclav 2
89 Ratajský Martin 2010 AK Olomouc 3
88 Herman Jan 2011 H-Fitness 4
132 Šesták Matěj 2011 Lanžhot 5
136 Scholz Šimon 2010 Břeclav 6
141 Sedláček Martin 2012 Brno 7
135 Sevský Sebastian 2014 Břeclav 8
140 Pešl Lukáš 2013 Břeclav 9
Registrační číslo Příjmení Jméno Ročník Oddíl / Město Pořadí
81 Čejka Martin 2008 Břeclav 1
86 Perútka Tobiáš 2008 Lokomotiva Břeclav 2
127 Staněk Šimon 2008 Břeclav 3
82 Červenka Petr 2008 Lokomotiva Břeclav 4
122 Sommer Daniel 2008 AK Přísnotice 5
80 Antl Vítek 2009 Pardubice 6
85 Matějka Tobiáš 2009 Lokomotiva Břeclav 7
68 Hrabě Martin 2008 Břeclav 8
87 Uher Vojtěch 2009 Lanžhot 9
130 Krejčiřík Matyáš 2009 Kyjov 10
83 Herman Daniel 2009 Lokomotiva Břeclav 11
84 Kotyk Vojtěch 2008 Kostelec 12
137 Martinásek Šimon 2009 Ostrava 13
Registrační číslo Příjmení Jméno Ročník Oddíl / Město Čas Pořadí
126 Staněk Filip 2006 Břeclav 1:42 1
77 Kocman Denis 2006 Drnholec 1:44 2
110 Dvoriak Alexandr 2007 Lokomotiva Břeclav 1:45 3
226 Kepert ADAM 2006 Lokomotiva Břeclav 2:15 4
109 Matějka Viktor 2007 Lokomotiva Břeclav 2:27 5
Registrační číslo Příjmení Jméno Ročník Oddíl / Město Čas Pořadí
231 Mihalíková LEONA 2003 Břeclav Lokomotiva 1:48 1.
Registrační číslo Příjmení Jméno Ročník Oddíl / Město Čas Pořadí
124 Kachyňová Klára 2004 TJ Lokomotiva Břeclav 1:37 1
121 Sommerová Denisa 2004 AK Přísnotice 1:42 2
112 Piškulová Jana 2005 TJ Lokomotiva Břeclav 1:52 3
125 Haluzová Nikola 2004 Lanžhot 1:54 4
79 Juroškova Šárka 2005 TJ Lokomotiva Břeclav 1:54 5
113 Ondrová Katrin 2004 TJ Lokomotiva Břeclav 1:57 6
128 Mihalíková Aneta 2004 Břeclav 2:02 7
Registrační číslo Příjmení Jméno Ročník Oddíl / Město Pořadí Čas
118 Hykl Matěj 2003 Břeclav 1 4:21
111 Matějka Petr 2002 TJ Lokomotiva Břeclav 2 4:57
Registrační číslo Příjmení Jméno Ročník Oddíl / Město Pořadí Čas
228 Haluzová Nela 2001 Lanžhot 1 4:42
Registrační číslo Příjmení Jméno Ročník Oddíl / Město Čas Pořadí
116 Hořčička Pavel 2000 TJ Lokomotiva Břeclav 4:18 1
Registrační číslo Příjmení Jméno Ročník Oddíl / Město Pořadí
105 Čejková Viktorie 2010 Břeclav 1
123 Kachyňová Kateřina 2011 TJ Lokomotiva 2
50 Hrabětová Adéla 2011 Břeclav 3
114 Matějková Lilien 2011 TJ Lokomotiva 4
120 Hyklová Natálie 2011 Břeclav 5
133 Mokrášová Libuše 2011 Brno 6
139 Kotyková Markéta 2012 Kostelec 7
134 Sevská Kristýna 2014 Břeclav+vodič 8
138 Šrámková Daniela 2012 Velké Bílovice 9
Registrační číslo Příjmení Jméno Ročník Oddíl / Město Pořádí
104 Zimová Barbora 2008 Lokomotiva Břeclav 1
101 Škrobáčková Michaela 2008 Lokomotiva Břeclav 2
99 Kostková Nikola 2008 3
131 Krejčeříková Magdalena 2008 Kyjov 4
Registrační číslo Příjmení Jméno Ročník Oddíl / Město Čas Pořadí
97 Sadílková Arleta 2006 Lokomotiva Břeclav 1:48 1
94 Kaňová Lenka 2006 Lokomotiva Břeclav 1:52 2
93 Černá Viktorie 2006 Lokomotiva Břeclav 1:55 3
115 Hajdinová Zuzana 2006 Lokomotiva Břeclav 1:56 4
95 Rolníková Nikola 2007 Lokomotiva Břeclav 1:56 5
98 Škrobáčková Magdaléna 2006 Lokomotiva Břeclav 2:09 6
Registrační číslo Příjmení Jméno Ročník Oddíl / Město Čas Pořadí
119 Hykl Ondřej 2004 Břeclav 1:51 1.
92 Chlumecký Jan 2004 Lokomotiva Břeclav 1:52 2.

Informace o běhu

Termín: 27. 9. 2015 v 9.30 hodin Pořadatel: Jihomoravská sportovní, z. s. a Atletický oddíl TJ Lokomotiva Břeclav Místo: okolí Nového Dvoru – památky UNESCO GPS startu a cíle: 48°46’27.7″N 16°48’21.3″E Závodní kancelář: bude otevřena od 9.00 v místě startu.

Přihlášky: Přihlašování na webu: www.atletikabv.cz v sekci Běh LVA a nebo 30 minut před startem kategorie. Startovné: 50 Kč běh na 10 km, ostatní kategorie zdarma Tratě: mládežnické kategorie budou probíhat v blízkém okolí památky Nový Dvůr, závod na 10 km se poběží po lesních cestách (Nový Dvůr – Tři Grácie – Rendezvous – Nový Dvůr). Kategorie dorostu a žactva se běží současně, ale hodnocena bude zvlášť.

Doprava autobusy

Ceny pro výherce

Dárkové šeky od Sport Martin Ručka

Dárkové poukazy

Časový rozpis, kategorie a délka tratí

9.30 Dorostenci /1998 a 1999/ a starší žáci /2000 a 2001/ 1500 m
9.40 Dorostenky /1998 a 1999/ a starší žákyně /2000 a 2001/ 1000 m
9.50 Mladší žáci /2002 a 2003/ 1000 m
10.00 Mladší žákyně /2002 a 2003/ 500 m
10.10 Přípravka chlapci /2004 a 2005/ 500 m
10.20 Přípravka dívky /2004 a 2005/ 500 m
10.30 Mladší přípravka chlapci /2006 a 2007/ 500 m
10.40 Mladší přípravky dívky /2006 a 2007/ 500 m
10.50 Mladší chlapci /2008 a 2009/ 200 m
11.00 Mladší dívky /2008 a 2009/ 200 m
11.10 Nejmladší chlapci /2010 a 2011/ 100 m
11.20 Nejmladší dívky /2010 a 2011/ 100 m
11.30 Muži a ženy /1997 a starší/ 10 000 m