Výsledky 2019

Reg. číslo Příjmení Jméno Ročník Pořadí celkem Pořadí
(ve své kategorii)
Čas
401 Vabroušek Filip 1999 1. 1. 0:33:40
425 Šnajdr Petr 1997 2. 2. 0:34:21
360 Dolíhal Luděk 1988 3. 3. 0:37:38
350 Baják Marek 1972 4. 4. 0:39:08
414 Daneš Martin 1985 5. 5. 0:39:50
409 Čejka Michal 1985 6. 6. 0:40:52
405 Kmeť Milan 1967 7. 7. 0:41:55
404 Michalovič Vítězslav 1979 8. 8. 0:42:26
428 Ožinski Konstantin 1985 9. – 10. 9. – 10. 0:42:49
418 Kuriál Zbyněk 1986 9. – 10. 9. – 10. 0:42:49
382 Novosad Miroslav 1974 11. 11. 0:43:02
393 Vašíček Michal 1991 12. 12. 0:43:19
427 Ling Milan 1968 13. 13. 0:43:25
355 Burešová Hana 1986 14. 1. 0:43:29
367 Jakeš Jiří 1977 15. 14. 0:43:41
416 Staněk Marek 1975 16. 15. 0:43:50
408 Rampula Richard 1996 17. – 18. 16. – 17. 0:43:57
431 Luke Adam 1990 17. – 18. 16. – 17. 0:43:57
372 Jurčíková Hana 1984 19. – 20. 2. 0:44:22
371 Jurčík Jakub 1977 19. – 20. 18. 0:44:22
370 Jung Milan 1967 21. 19. 0:45:04
406 Rabovský Martin 1984 22. 20. 0:45:35
411 Novotný Radek 1969 23. 21. 0:45:41
385 Polášková Veronika 1986 24. 3. 0:45:44
399 Ficková Věra 1982 25. 4. 0:46:00
354 Bukovský Dalibor 1993 26. 22. 0:46:44
421 Prušanský Peter 1982 27. 23. 0:47:07
374 Kotyk Dušan 1976 28. 24. 0:47:28
398 Uherek Miloslav 1972 29. 25. 0:47:29
430 Cyprisová Tereza 1991 30. 5. 0:47:52
376 Kratochvílová Simona 1987 31. 6. 0:48:09
417 Bartoš Tomáš 1990 32. – 33. 26. – 27. 0:48:42
402 Pavlíček Radek 1981 32. – 33. 26. – 27. 0:48:42
375 Kratochvíl Roman 1978 34. 28. 0:48:46
387 Rouzek Jan 1997 35. 29. 0:49:20
373 Košina Jiří 1970 36. 30. 0:49:56
426 Ondrovič Radovan 1980 37. – 38. 31. – 32. 0:50:20
383 Pěček Petr 1998 37. – 38. 31. – 32. 0:50:20
413 Bartolšič Martin 1987 39. 33. 0:50:23
363 Drgáčová Martina 1975 40. – 41. 7. 0:50:45
362 Drgáč Pavel 1975 40. – 41. 34. 0:50:45
379 Mlátilík Aleš 1977 42. 35. 0:51:35
352 Bílková Lucie 1992 43. – 44. 8. 0:52:07
419 Džuna Richard 1974 43. – 44. 36. 0:52:07
357 Cetlová Libuše 1978 45. – 46. 9. 0:52:41
410 Sigmund Milan 1977 45. – 46. 37. 0:52:41
395 Walter Jaroslav 1983 47. 38. 0:53:15
351 Benada Martin 1976 48. 39. 0:53:31
412 Tesáčková Daniela 1982 49. 10. 0:54:11
380 Němeček Tomáš 1975 50. 40. 0:54:29
429 Hájková Hana 1970 51. 11. 0:55:13
400 Studýnková Klára 1984 52. 12. 0:55:35
403 Křešťák Miloslav 1963 53. 41. 0:55:37
420 Rolníková Štěpánka 1974 54. 13. 0:57:04
377 Luža Josef 1984 55. 42. 0:58:16
407 Strouhalová Marta 1964 56. 14. 0:58:40
366 Imrich Bronislav 1973 57. 43. 0:59:29
415 Staňková Slávka 1974 58. 15. 1:01:42
424 Gajdová Ivana 1985 59. 16. 1:02:42
394 Vostal Tomas 1985 60. 44. 1:02:44
Registrační číslo Příjmení Jméno Ročník Pořadí celkem Pořadí (ve své kategorii) Pozn. Čas
255 Křešťák Mikuláš 2004 01. 01. do 18 let 0:19:35
280 Synek Lukáš 1988 02. 01. 0:21:01
281 Švrček Filip 1981 03. 02. 0:21:14
251 Troják František 1969 04. 03. 0:23:19
237 Vrzal Tomáš 1988 05. 04. 0:23:23
202 Brachtlová Iveta 1987 06. 01. 0:23:29
207 Filípek Michal 1988 07. 05. 0:23:36
261 Kingová Jana 1995 08. 02. 0:23:53
264 Sommerová Soňa 1976 09. 03. 0:24:24
219 Kubíková Kateřina 1996 10. 04. 0:25:35
252 Pernica Martin 1977 11. 06. 0:25:45
270 Vintrlík Miloš 1986 12. 07. 0:26:10
259 Vintrlík František 1979 13. 08. 0:26:35
269 Jeřábek Jakub 1989 14. 09. 0:26:40
244 Müller David 1981 15. 10. 0:26:51
284 Zahradník Šimon 1992 16. 11. 0:26:57
249 Petrjánoš Stanislav 1966 17. 12. 0:27:02
227 Skácelová Alena 1979 18. – 20. 05. 0:27:43
226 Skácel Vlastimil 1973 18. – 20. 13. 0:27:43
221 Pavlíček Tomáš 2005 18. – 20. 02. do 18 let 0:27:43
217 Kopáčková Simona 1989 21. 06. 0:28:04
275 Hejlková Pavla 1982 22. 07. 0:28:22
241 Závodníková Jaroslava 1975 23. – 24. 08. 0:28:39
224 Prnka Lukáš 1983 23. – 24. 14. 0:28:39
279 Kováč Martin 1999 25. 15. 0:28:45
235 Urbánková Gabriela 1996 26. 09. 0:28:52
216 Konečná Lenka 1989 27. – 28. 10. – 11. 0:28:55
233 Tučková Miroslava 1980 27. – 28. 10. – 11. 0:28:55
254 Křešťák Damien 2008 29. 03. do 18 let 0:29:24
247 Hýpal Jaroslav 1966 30. 16. 0:29:31
245 Izsóf Oliver 2009 31. 04. do 18 let 0:29:45
250 Švandová Kateřina 1987 32. 12. 0:29:58
263 Rosocha Václav 1994 33. 17. 0:30:24
273 Nešporová Jana 1965 34. 13. 0:30:41
253 Štokman Radek 1986 35. 18. 0:30:50
201 Benčová Veronika 1976 36. 14. 0:30:58
200 Benč Jan 1972 37. 19. 0:30:58
214 Jungova Andrea 1971 38. 15. 0:31:11
210 Formanová Ingrid 1993 39. 16. 0:31:41
274 Benadová Petra 1976 40. 17. 0:31:43
257 Sklenářová Hana 1988 41. 18. 0:31:48
248 Hýpalová Jarmila 1967 42. 19. 0:31:52
276 Pernická Dagmar 1974 43. 20. 0:32:07
268 Trechová Jaroslava 1980 44. – 47. 21. – 22. 0:32:29
205 Černý Pavel 1973 44. – 47. 20. – 21. 0:32:29
265 Danešová Denisa 1982 44. – 47. 21. – 22. 0:32:29
266 Eliáš Luděk 1970 44. – 47. 20. – 21. 0:32:29
278 Kováčová Martina 1974 48. 23. 0:32:32
204 Černá Radka 1968 49. 24. 0:33:26
243 Müllerová Helena 1983 50. 25. 0:33:33
272 Pohanková Jana 1981 51. – 52. 26. 0:33:59
271 Pohanka Libor 1978 51. – 52. 22. 0:33:59
282 Reháková Zuzana 2001 53. 01. do 18 let 0:34:03
283 Reháková Veronika 1993 54. 27. 0:34:07
258 Kovařík František 1946 55. 23. 0:34:15
262 Břečková Miroslava 1980 56. 28. 0:34:19
242 Zelený Petr 1977 57. 24. 0:35:01
256 Kmeťová Alice 1971 58. 29. 0:35:28
422 Čapk