Výsledky 2020

Reg. číslo Příjmení Jméno Ročník Oddíl / Město Pořadí celkem Pořadí (ve své kategorii) Čas
439 Darmovzal Jan 1990 1. 1. 35:57
364 Glier Michal 1982 Doubravník 2. 2. 37:07
453 Synek Lukáš 1988 SK METEOR BRNO 3. 3. 38:14
379 Kozánek Petr 1989 Kyjov 2Bohemia 4. 4. 38:42
375 Julínek Roman 1996 Ladná 5. 5. 38:47
450 Škrobáček Lukáš 1994 6. 6. 39:13
413 Hýbl Jiří 1967 Hrušovany u Brna 7. 7. 39:38
365 Burešová Hana 1986 AC Moravská Slavia Brno 8. 1. 41:03
351 Babič Jan 1986 VUS Technik 9. 8. 41:42
373 Hipský Michal 1981 10. 9. 42:14
434 Cibulka Radek 1991 11. 10. 42:15
399 Vaculiková Ilona 1984 Hustopeče 12. 2. 42:36
405 Pavlíček Radek 1981 13. 11. 42:55
431 Rouzek Jan 1997 14. 12. 43:05
446 Ling Milan 1968 15. 13. 44:10
415 Kolínek František 1956 16. 14. 44:28
358 Doubravová Lenka 1980 17. 3. 44:39
445 Ožinskij Konstantin 1985 18. 15. 44:42
372 Hasala Luděk 1976 Dambořice 19. 16. 45:02
441 Bubeník Jiří 1969 20. 17. 45:14
414 Kolínková Hana 1974 21. 4. 45:19
395 Širůček Petr 1988 22. 18. 45:22
425 Machala Petr 1985 23. 19. 45:50
382 Kučera Martin 1983 Brno 24. 20. 46:03
397 Troják František 1969 Mikulov 25.-26. 21. 46:12
412 Martincová Ivana 1963 Moravská Slavia Brno 25.-26. 5. 46:12
422 Bílek Marek 1975 27. 22. 47:07
357 Dlouhý Ivo 1970 SK Druhý dech 28. 23. 47:21
426 Ondrovič Radovan 1980 29. 24. 47:55
393 Slunská Šárka 1992 30. 6. 48:14
452 Luke Tereza 1991 31. 7. 48:18
419 Krčková Jana 1977 32. 8. 48:25
424 Litrbacká Markéta 1977 33. 9. 48:38
404 Mitvalský Michal 1977 34. 25. 48:55
438 Zoubek Petr 1990 35. 26. 49:37
411 Bachurková Jitka 1971 36.-37. 10. 49:39
386 Němec David 1987 Mikulov 36.-37. 27. 49:39
356 Čermák Hubert 1999 Ždánice 38. 28. 49:49
418 Tesáčková Daniela 1982 39. 11. 49:50
427 Žižlavský Zdeněk 1973 Rozběháme Břeclav 40.-42. 29.-31. 49:56
428 Benada Martin 1976 40.-42. 29.-31. 49:56
430 Konrád Martin 1978 40.-42. 29.-31. 49:56
407 Balíčková Petra 1980 43. 12. 50:03
432 Jakubíková Monika 1989 44.-45. 13. 50:17
433 Malíšek Václav 1990 44.-45. 32. 50:17
366 Haňka Aleš 1967 46.-47. 33. 50:37
367 Haňková Simona 1993 46.-47. 14. 50:37
442 Oherová Kristýna 1993 48. 15. 50:43
444 Petr Jiří 1980 49. 34. 51:16
443 Brázdová Kateřina 1974 50. 16. 51:24
423 Nevěděl Tomáš 1989 51.-52. 35.-36. 51:27
387 Novák Lubomír 1977 51.-52. 35.-36. 51:27
360 Drgáčová Martina 1975 Utěkaj z Mařatic 53.-54. 17. 52:18
359 Drgáč Pavel 1975 Utěkaj z Mařatic 53.-54. 37. 52:18
416 Straka Martin 1983 55. 38. 52:47
370 Hanušková Romana 1981 Vranovice 56. 18. 52:58
417 Kurialová Marcela 1986 57. 19. 53:08
449 Kašpárková Ilona 1988 Rozběháme Břeclav 58.-59. 20.-21. 53:15
410 Grombiříková Dita 1969 58.-59. 20.-21. 53:15
451 Klásková Barbora 1995 60. 22. 54:13
429 Benadová Petra 1976 Rozběháme Břeclav 61. 23. 54:16
380 Krahulíková Zdeňka 1975 62. 24. 54:24
435 Remeš Tomáš 1990 63. 39. 55:23
352 Bartošová Iveta 1971 64. 25. 56:06
409 Divoký Karel 1977 65. 40. 56:26
368 Hanuš Aleš 1982 SDH Vranovice 66. 41. 56:39
448 Šabatová Denisa 1998 67.-68. 26. 57:33
447 Moravec Martin 1997 67.-68. 42. 57:33
437 Pokorná Bára 1992 69. 27. 58:03
355 Častulík Vojtěch 1975 70. 43. 58:25
361 Dyntarova Darina 1978 71. 28. 58:56
396 Štefková Andrea 1988 72.-73. 29. 59:01
384 Lukeš Libor 1989 72.-73. 44. 59:01
369 Hanušová Jana 1981 SDH Vranovice 74. 30. 59:23
362 Flajšingerová Jarmila 1972 Křepice 75.-76. 31. 59:40
402 Zlatkovský Petr 1968 Březová 75.-76. 45. 59:40
421 Lekavý František 1973 77. 46. 1:00:02
440 Francová Ludmila 1965 78. 32. 1:00:16
408 Štokman Radek 1986 79. 47. 1:00:51
406 Hýžová Helena 1977 80. 33. 1:00:58
390 Polách Petr 1982 Velké Bílovice 81. 48. 1:01:32
388 Nováková Lucie 1978 82. 34. 1:02:54
420 Lekavá Michaela 1980 83. 35. 1:02:56
436 Meluzínová Tereza 1993 84. 36. 1:07:05
Reg. číslo Příjmení Jméno Ročník Oddíl / Město Pořadí celkem Pořadí (ve své kategorii) Čas
294 Suský Aleš 1990 1. 1. 19:30
240 Mráz Miroslav 1988 Adam Záhradník Athletic Coach 2. 2. 20:00
305 Švrček Filip 1981 3. 3. 20:11
256 Tetur Jaroslav 1993 Velké Bílovice 4. 4. 21:14
201 Baják Marek 1972 T.J.Sokol Velké Bílovice 5. 5. 21:49
212 Daneš Martin 1985 Rozběháme Břeclav 6. 6. 22:16
264 Vrzal Tomáš 1988 7. 7. 23:36
279 Michalovič Vítězslav 1979 Ladná 8. 8. 23:40
245 Pelikánová Michaela 1992 Židlochovice 9. 1. 23:44
308 Kingová Jana 1995 10. 2. 23:56
275 Ševela Petr 1970 Násedlovice 11.-12. 9.-10. 23:57
271 Herman Zbyněk 1969 11.-12. 9.-10. 23:57
304 Ryšavý Viktor 1988 13. 11. 24:11
297 Ryšavý David 1984 14. 12. 24:18
288 Sommerová Soňa 1976 15. 3. 24:33
291 Ošmera Marek 1977 16.-17. 13.-14. 24:53
262 Vintrlík Miloš 1986 16.-17. 13.-14. 24:53
259 Uherek Tomáš 1975 Brno 18. 15. 24:56
292 Prnka Lukáš 1983 19. 16. 25:01
252 Smutná Sofie 2006 SK SKOL Brno 20. 1. 25:04
267 Valenta ml. Michal 2008 21. 1. 25:33
261 Vintrlík František 1979 22. 17. 25:48
298 Pernica Martin 1977 23. 18. 26:30
226 Jirásko Petr 1988 24. 19. 26:32
207 Cetlová Libuše 1978 25. 4. 26:34
253 Smutný Milan 1976 SK SKOL Brno 26. 20. 27:23
206 Bulínová Lucie 1992 Rabbits Znojmo 27. 5. 27:50
274 Vališ Petr 1991 28. 21. 28:07
289 Prušanský Peter 29. 22. 28:09
309 Džuna Richard 1974 30. 23. 28:11
302 Havlíková Irena 1980 31. 6. 28:13
255 Švandová Kateřina 1987 Brno 32. 7. 28:26
272 Kužma Petr 1976 33. 24. 28:33
239 Mikesková Gabriela 1995 34. 8. 28:50
293 Vintrlík Pavel 2005 35. 2. 29:38
306 Malčicová Michaela 1989 Rozběháme Břeclav 36. 9. 29:40
307 Vočková Monika 1978 37. 10. 29:51
301