Výsledky 2016

Registrační číslo Příjmení Jméno Ročník Oddíl / Město Pořadí
25 Petrjanoš Jakub 2002 Lokomotiva Břeclav 1.
71 Gaszczyk Petr 2001 Lokomotiva Břeclav 2.
Registrační číslo Příjmení Jméno Ročník Oddíl / Město Pořadí
6 Procházka Adam 2004 Lokomotiva Břeclav 1.
4 Psota David 2004 Lokomotiva Břeclav 2.
Registrační číslo Příjmení Jméno Ročník Oddíl / Město Pořadí
49 Kachyňová Klára 2004 Lokomotiva Břeclav 1.
Registrační číslo Příjmení Jméno Ročník Oddíl / Město Pořadí
51 Staněk Filip 2006 Břeclav 1.
44 Kocman Denis 2006 Drnholec 2.
8 Hlaváč Adam 2006 Lokomotiva Břeclav 3.
7 Létal Ondřej 2006 Lokomotiva Břeclav 4.
Registrační číslo Příjmení Jméno Ročník Oddíl / Město Pořadí
2 Černá Viktorie 2006 Lokomotiva Břeclav 1.
29 Jurošková Šárka 2005 Lokomotiva Břeclav 2.
24 Kaňová Lenka 2006 Lokomotiva Břeclav 3.
26 Kubíková Sofie 2006 Lokomotiva Břeclav 4.
27 Škrobáčková Magdaléna 2006 Lokomotiva Břeclav 5.
28 Tóthová Ivana 2005 Lokomotiva Břeclav 6.
23 Žůrková Markéta 2006 Lokomotiva Břeclav 7.
22 Slezáčková Nicole 2006 Lokomotiva Břeclav 8.
54 Daněčková Veronika 2006 Šak Židlochovice 9.
Registrační číslo Příjmení Jméno Ročník Oddíl / Město Pořadí
11 Dvoriak Alexander 2007 Lokomotiva Břeclav 1.
12 Mueller Philip Patrik 2007 Lokomotiva Břeclav 2.
53 Staněk Šimon 2008 Břeclav 3.
9 Perůtka Tobiáš 2008 Lokomotiva Břeclav 4.
75 Michalovič Ondřej 2007 Břeclav 5.
10 Bais Jiří 2007 Lokomotiva Břeclav 6.
46 Hrabě Martin 2008 Břeclav 7.
67 Kotyk Vojtěch 2008 Kostelec 8.
Registrační číslo Příjmení Jméno Ročník Oddíl / Město Pořadí
52 Daněčková Lucie 2007 ŠAK Židlochovice 1.
41 Jančálková Karolína 2007 Lokomotiva Břeclav 2.
42 Fojtová Adéla 2007 Lokomotiva Břeclav 3.
38 Veiglová Anna 2008 Lokomotiva Břeclav 4.
40 Vymyslická Lucie 2008 Lokomotiva Břeclav 5.
37 Uhrová Pavla 2008 Lokomotiva Břeclav 6.
57 Janíková Terezka 2007 Velké Bílovice 7.
47 Říhová Veronika 2007 Lokomotiva Břeclav 8.
55 Trubačová Veronika 2008 Lanžhot 9.
39 Škrobáčková Michaela 2008 Lokomotiva Břeclav 10.
21 Rubecká Lucie 2008 Lokomotiva Břeclav 11.
78 Virgrelová Magdaléna 2008 Tvrdonice 12.
74 Pouliková Viktorie 2008 Atletika Hustopeče
Registrační číslo Příjmení Jméno Ročník Oddíl / Město Pořadí
15 Matějka Tobiáš 2009 Lokomotiva Břeclav 1.
16 Savels Emil 2009 Lokomotiva Břeclav 2.
19 Rolník Václav 2009 Lokomotiva Břeclav 3.
76 Michalovič Oskar 2009 Břeclav 4.
20 Gasnárek Vojtěch 2009 Lokomotiva Břeclav 5.
43 Kocman Matyáš 2009 Drnholec 6.
13 Slezáček Matěj 2010 Lokomotiva Břeclav 7.
14 Horníček Jan 2009 Lokomotiva Břeclav 8.
3 Malinkovič Martin 2009 Lokomotiva Břeclav 9.
66 Pešl Matěj 2010 Lokomotiva Břeclav 10.
17 Darrigo Luca 2009 Lokomotiva Břeclav 11.
59 Herman Daniel 2009 Lokomotiva Břeclav 12.
73 Prokeš Tomáš 2010 Břeclav 13.
Registrační číslo Příjmení Jméno Ročník Oddíl / Město Pořadí
79 Konečná Barbora 2009 Břeclav 1.
33 Mueller Viktoria-Sara 2009 Lokomotiva Břeclav 2.
68 Němcová Šárka 2009 3.
34 Janíková Veronika 2010 Lokomotiva Břeclav 4.
77 Lanžhotská Laura 2010 TJ Přísnotice 5.
96 Fialová Anna 2010 TJ Přísnotice 6.
87 Pochylá Bára 2009 Břeclav 7.
50 Kachyňová Kateřina 2010 Lokomotiva Břeclav 8.
36 Pavlíčková Ella 2010 Lokomotiva Břeclav 9.
35 Vymyslická Zuzana 2010 Lokomotiva Břeclav 10.
58 Janíková Adélka 2010 VelkéBílovice 11.
83 Miličková Martina 2010 Břeclav 12.
56 Dohnal Elizabeth 2010 Lokomotiva Břeclav 13.
63 Rochallyi Ruby-Gabriela 2009 Břeclav 14.
89 Švrčková Zaira 2010 Lednice 15.
80 Nováková Nela 2009 Hrušky 16.
Registrační číslo Příjmení Jméno Ročník Oddíl / Město Pořadí
88 Tručka Sebastian 2011 Lokomotiva Břeclav 1.
69 Šesták Matěj 2011 Lanžhot 2.
60 Španihel Václav 2011 Lokomotiva Břeclav 3.
82 Novák Jakub 2011 Hrušky 4.
1 Hollý Ondřej 2012 Břeclav 5.
81 Novák Martin 2011 Hrušky 6.
84 Ruska Samuel 2011 Břeclav 7.
64 Rochallyi Theodor 2011 Břeclav 8.
85 Kachyňa Adam 2012 Velké Bílovice 9.
86 Michalovič Oliver 2014 Břeclav 10.
72 Prokeš Jakub 2015 Břeclav 11.
Registrační číslo Příjmení Jméno Ročník Oddíl / Město Pořadí
93 Kondllová Lucie 2011 Břeclav 1.
92 Šuldesová Eliška 2011 Lednice 2.
45 Hrabětová Adélka 2011 Břeclav 3.
32 Hlaváčová Nikol 2011 Břeclav 4.
31 Savels Eva 2011 Břeclav 5.
70 Kotyková Markéta 2012 Kostelec 6.
30 Matějková Lilien 2011 Břeclav 7.
90 Nešporová Barbora 2012 Břeclav 8.
91 Nešporová Ema 2012 Břeclav 8.
94 Kubíková Ella 2012 Břeclav 9.
18 Rubecká Lenka 2013 Břeclav 10.
5 Malinkovičová Emily 2013 Břeclav 11.
61 Španihelová Alžběta 2015 Lokomotiva Břeclav 12.
Registrační číslo Příjmení Jméno Ročník Oddíl / Město Pořadí celkem Pořadí (ve své kategorii) Čas
215 Švrček Filip 1981 Lednice 1. 1. 20:52
216 Brachtlová Iveta 1987 Břeclav 2. 1. 24:46
211 Zugar Tadeáš 1991 BORS Břeclav a.s. 3. 2. 26:04
210 Uher Aleš 1975 BORS Břeclav a.s. 4. 3. 26:23
201 Poulík Petr 1978 Starovičky 5. 4. 27:08
219 Pavlů Tereza 1986 Burger club Lednice 6. 2. 27:15
205 Pavlíček Radek 1981 Břeclav 7. 5. 27:23
202 Vaňková Iva 1976 Břeclav 7. 3. 27:23
214 Kuťková Jana 1985 Lednice 9. 4. 27:45
220 Chlumecký Jan 2004 Lokomotiva Břeclav 10. 1. 28:12
221 Chlumecký Zbyněk 1964 Lokomotiva Břeclav 11. 6. 28:14
212 Vojtěšková Daria 1990 Brno 12. 5. 28:41
208 Urbánková Simona 1991 Břeclav 13. 6. 29:23
222 Mikulecký David 1986 BORS Břeclav a.s. 14. 7. 29:52
204 Miličková Blanka 1980 Břeclav 15. 7. 30:23
207 Martuška Jan 1991 Břeclav 16. 8. 31:00
218 Šajtarová Pavla 1990 Burger club Lednice 17. 8. 31:11
203 Dvoriaková Martina 1977 Břeclav 18. 9. 32:29
217 Pochylá Zuzana 1978 Břeclav 19. 10. 32:32
200 Staňková Slávka 1974 Břeclav 20. 11. 33:52
209 Kociánová Ivana 1994 Břeclav 21. 12. 34:19
206 Kejíková Marie 1994 Břeclav 22. 13. 34:54
213 Hadrávek Martin 1978 Veselí nad Lužnicí 23. 9. 35:52
Registrační číslo Příjmení Jméno Ročník Oddíl / Město Pořadí celkem Pořadí (ve své kategorii) Čas
354 Paulík Roman 1988 Břeclav 1. 1. 31:53
375 Vintrlík Martin 1977 Křepice 2. 2. 35:15
403 Bartošek Jan 1979 Břeclav 3. 3. 38:12
402 Petrou Jan 1964 JBP Český Krumlov 4. 4. 39:11
379 Mráz Miroslav 1988 Hrušky 5. 5. 39:53
373 Daneš Martin 1985 Břeclav 6. 6. 40:08
358 Haša Martin 1974 Brno 7. 7. 40:43
398 Bernát Zdeněk 1988 Lanžhot 8. 8. 41:20
367 Mládek Lukáš 1994 Semily 9. 9. 41:58
356 Herman Zbyněk 1969 Břeclav 10. 10. 42:01
351 Staněk Marek 1975 Břeclav 11. 11. 43:06
397 Kuťková Katarína 1986 Lednice 12. 1. 44:36
404 Neugebauer Kominík 1988 OSVČ (Lednice) 13. 12. 44:42
380 Vlček Tomáš 1987 Zákupy 14. 13. 45:23
381 Hašek Petr 1988 Jablonné 15. 14. 45:55
400 Sellner Petr 1970 běžím Březí 16. 15. 45:57
376 Vintrlík Miloš 1987 HST 17. 16. 46:15
396 Blažej Petr 1975 Břeclav 18. 17. 47:10
352 Dohnal Jiří 1976 Zaječí 19. 18. 48:18
355 Kotyk Dušan 1976 Kostelec 20. 19. 48:20
369 Šestáková Klára 1978 Židlochovice 21. 2. 48:28
393 Kaňa Petr 1964 Kostice 22. 20. 49:26
353 Růžička Vlastimil 1963 Břeclav 22. 20. 49:26
374 Malinkovič Petr 1960 Břeclav 24. 22. 49:48
372 Rolník Zdeněk 1979 Poštorná 25. 23. 50:08
370 Kratochvílová Simona 1987 Lednice 25. 3. 50:08
361 Vávrová Zuzana 1983 Kúty 27. 4. 50:49
401 Vorlová Dana 1962 Český Krumlov 28. 5. 51:03
384 Ondrovič Radovan 1980 Břeclav 29. 24. 51:33
359 Magulová Martina 1977 Břeclav 30. 6. 51:35
366 Džuna Richard 1974 Břeclav 31. 25. 51:51
378 Filipovič Pavel 1953 Praha 32. 26. 51:52
357 Sommerová Soňa 1976 Unkovice 32. 7. 51:52
406 Šesták Rostislav 1981 Břeclav 34. 27. 52:08
360 Kovařík František 1946 Břeclav 35. 28. 52:29
395 Hájková Radka 1990 Moravský Žižkov 36. 8. 52:32
405 Zahradník Adam 1989 Břeclav 37. 29 52:45
390 Cupalová Lenka 1965 Břeclav 38. 9. 53:30
392 Galbičková Katarína 1983 Novosedly 39. 10. 53:49
394 Pflegerová Petra 1994 Břeclav 40. 11. 54:02
362 Kučerová Marie 1979 Klentnice 41. 12. 54:39
383 Duda Pavel 1965 Týnec 42. 30. 55:51
365 Miklínová Markéta 1985 43. 13. 56:23
364 Šuldesová Jana 1981 Lednice 44. 14. 58:03
386 Obalová Jana 1985 Břeclav 44. 14. 58:03
391 Lierová Jarka 1978 Mikulov 46. 16. 58:10
385 Malečková Kateřina 1986 Brno 47. 17. 58:31
368 Šesták Petr 1978 Židlochovice 48. 31. 59:12
371 Cabalová Lucie 1980 Lednice 49. 18. 59:48
363 Šuldesová Lucie 1985 Hustopeče 50. 19. 1:00:35
377 Holešinský Miroslav 1981 Břeclavský běžec 51. 32. 1:01:03
387 Fadrná Jana 1980 Břeclav 52. 20. 1:02:35
389 Bartoňková Petra 1981 Břeclav 52. 20. 1:02:35
388 Fadrná Marcela 1970 Lužice 52. 20. 1:02:35
350 Haluzová Lucie 1983 Lednice 55. 23. 1:04:16
382 Modlitbová Radka 1979 Lednice 56. 24. 1:06:39
399 Zalubil Zdenko 1984 Skalica