Výsledky 2017

Registrační číslo Příjmení Jméno Ročník Oddíl / Město Pořadí celkem Čas
370 Paulík Roman 1988 TJ Lokomotiva Břeclav 1. 31:18
362 Zalubil Zdenko 1984 AŠK Grafobal Skalica 2. 33:55
381 Mráz Miroslav 1988 Břeclav 3. 38:51
352 Hudeček Petr 1978 Tvarožná Lhota 4. 39:22
396 Toman Igor 1972 Vyškov 5. 39:37
392 Šedý Miroslav 1984 Lanžhot 6. 39:45
390 Vintrlík Miloš 1986 Běžci z Břeclavských rovin 7. 40:09
369 Procházková Tereza 1990 Ořechov 8. 40:19
386 Bernát Zdeněk 1988 Lanžhot 9. 40:31
398 Synek Lukáš 1988 Vacenovice 10. 40:33
403 Pohanka Libor 1978 Břeclav 11. 41:13
375 Ling Ondřej 1997 Břeclav 12. 41:27
374 Ling Milan 1968 Běžci Břeclav 13. 41:52
384 Kuriál Zbyněk 1986 Břeclav 14. 42:12
361 Štěpánek Jan 1979 Opava 15. 42:20
371 Novotný Radek 1969 Amélie 16. 43:15
360 Staněk Marek 1975 Břeclav 17. 43:22
378 Ožinskij Konstantin 1985 Běžci Břeclav 18. 43:36
385 Létal Luboš 1990 Běžci Břeclav 19. 43:36
373 Cibulka Radek 1991 Rakvice 20. 43:36
393 Brachtlová Iveta 1987 Břeclav 21. 44:48
363 Slovák Patrik 1976 Kyjov 22. 45:30
367 Krejzlík Pavel 1968 Kyjov 23. 46:02
401 Mihalíková Monika 1979 Břeclav 24. 46:05
394 Veselá Barbora 1981 Běžecké střely Skalica 25. 46:30
357 Caulfield Stephen 1969 Valtice 26. 46:39
351 Rajčáková Lucia 1979 Bežecké strely Skalica 27. 47:05
377 Rolník Zdeněk 1979 Břeclav 28. 47:33
406 Záhradník Šimon 1992 Břeclav 29. 47:47
380 Kratochvílová Simona 1987 Lednice 30. 47:54
355 Dlouhý Ivo 1970 SK Druhý dech 31. 47:59
379 Fargula Matěj 1979 BMSC 32. 48:44
395 Tomanová Lenka 1976 Orel Vyškov 33. 48:51
388 Holešinský Miroslav 1981 Běžci z břeclavských rovin 34. 48:56
372 Ondrovič Radovan 1980 Běžci Břeclav 35. 48:59
365 Krejčiříková Lenka 1979 Kyjov 36. 49:02
389 Šestáková Klára 1978 Židlochovice 37. 49:37
356 Vanýsek Jan 1982 Kondiční tréninky Mikulov 38. 50:04
399 Prušánský Peter 1982 PP Břeclav 39. 50:54
382 Truhlářová Elena 1965 Sokol Kobylisy 40. 51:01
397 Šesták Rostislav 1981 Břeclav 41. 51:11
376 Jilka Josef 1965 42. 52:02
405 Záhradník Adam 1989 Břeclav 43. 52:08
391 Gajdová Ivana 1985 Lanžhot 44. 52:15
359 Francova Darina 1987 Valtice 45. 52:25
387 Hájková Radka 1990 Moravský Žižkov 46. 52:31
383 Krajčová Marcela 1986 Břeclav 47. 53:46
368 Trojan Pavel 1967 Město Valtice 48. 54:15
364 Navrátilová Marcela 1974 Kyjov 49. 54:51
353 Kovařík František 1946 Břeclav 50. 56:48
358 Caulfield Petra 1979 Valtice 51. 57:59
366 Hanzlová Bohumila 1976 Bukovany u Kyjova 52. 58:08
400 Vlk Martin 1989 PP Břeclav 53. 62:36
402 Mihalík Jan 1955 Mikulov 54. 63:28
404 Bažantová Blanka 1991 PP Břeclav 55. 74:05
Registrační číslo Příjmení Jméno Ročník Oddíl / Město Pořadí celkem Pořadí (ve své kategorii) Čas
220 Švrček Filip 1981 Lednice 1. 1. 20:40
237 Daneš Martin 1985 GUMOTEX Břeclav 2. 2. 20:52
230 Baják Marek 1972 T.J.Sokol Velké Bílovice 3. 3. 21:15
221 Michalovič Vítězslav 1979 Ladná 4. 4. 22:59
225 Vrzal Tomáš 1988 Běžci Břeclav 5. 5. 23:27
227 Šuldes Radim 1981 Lednice 6. 6. 23:41
243 Kostka Petr 1979 Zlín 7. 7. 24:15
201 Sommerová Soňa 1976 Unkovice 8. 1. 24:20
209 Mašek Petr 1978 Hodonín 9. 8. 24:33
233 Machač Milan 1965 Břeclav 10. 9. 24:36
223 Jedlička Marek 1978 OSP Hodonín 11. 10. 24:46
236 Konrád Martin 1978 Břeclav 12. 11. 24:48
218 Mokrášová Eliška 1980 Brno 13. 2. 24:59
242 Dychlíková Jana 1979 Zlín 14. 3. 25:25
216 Němec Jiří 1983 Lanžhot 15. 12. 25:48
238 Dvoriak Saša 2007 TJ Lokomotiva Břeclav 16. 1. (do 18 let) 26:09
212 Pochylý Jaroslav 1973 MSK C Břeclav 17. 13. 26:27
234 Jarošková Marcela 1978 Břeclav 18. 4. 26:29
222 Vozar Marek 1973 BORS Břeclav a.s. 19. 14. 26:40
259 Janek Michal 1984 Mikulov 20. 15. 26:47
217 Džuna Richard 1974 Břeclav 21. 16. 27:29
206 Staněk Filip 2006 Břeclav 22. 2. (do 18 let) 27:29
239 Pekárek Martin 1988 Brno 23. 17. 27:57
224 Průděk Zdeněk 1980 Charvátská Nová Ves 24. 18. 28:01
241 Šesták Petr 1978 Židlochovice 25. 19. 28:27
214 Vaňková Iva 1976 Břeclav 26. 5. 28:30
254 Mihalíková Leona 2003 Břeclav 27. 1. (do 18 let) 28:32
208 Martuška Jan 1991 MSK Břeclav 28. 20. 28:50
253 Mihalík Jan 1979 Břeclav 29. 21. 28:56
211 Báčová Marie 1981 SK HLUK 30. 6. 29:08
240 Malíková Pavlína 1996 Blansko 31. 7. 29:17
232 Kondlla Tomáš 1977 Valtice 32. 22. 29:26
226 Šuldesová Jana 1981 Lednice 33. 8. 29:32
244 Polách Jiří 1992 Moravský Žižkov 34. 23. 29:36
210 Konečný Marek 1971 Kobylí 35. 24. 29:42
215 Dvoriaková Martina 1977 Břeclav 36. 9. 29:48
228 Pflegerová Petra 1994 Břeclav 37. 10. 29:53
202 Štěpánková Klára 1979 Opava 38. 11. 29:58
257 Reháková Zuzana 2001 TJ Lokomotiva Břeclav 39. 2. (do 18 let) 30:15
255 Vašíčková Irena 1976 PP Břeclav 40. 12. 30:29
207 Kejíková Marie 1994 Běžci Břeclav 41. 13. 31:11
204 Klimovič Adam 1988 Břeclav 42. 25. 31:24
219 Džunová Jana 1977 Břeclav 43. 14. 31:35
249 Jonášová Lucie 1988 PP Břeclav 44. 15. 32:15
203 Trnka Tomáš 1964 Brno 45. 26. 32:26
260 Barkoci Nikola 1988 46. 16. 32:33
261 Dlouhá Adriana 1975 Brno 47. 17. 32:42
256 Štepníková Zuzana 1989 PP Břeclav 48. 18. 33:10
258 Šorfová Martina 1988 Břeclav 49. 19. 33:19
246 Pončík Jiří 1973 Mikulov 50. 27. 33:31
231 Žďárský Štěpán 1982 51. 28. 33:39
213 Pochylá Zuzana 1978 Břeclav 52. 20. 33:42
245 Teturova-Sargová Veronika 1984 Rakvice 53. 21. 33:48
229 Šuldesová Lucie 1985 Lednice 54.<